Однофазні стабілізатори
Однофазний стабілізатор напруги АНТС У 500
2,100.00 грн.| Робочий струм | 2 A |
|---|---|
| Діапазон роботи | 130-280 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Телевізор |
| Тип підключення | В розетку |
| Тип ключа | Релейний |
| Точність стабілізації | 230В±8.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 4 |
| Серія | АНТС |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Однофазний стабілізатор напруги АНТС У 600
2,500.00 грн.| Робочий струм | 2 A |
|---|---|
| Діапазон роботи | 130-300 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Телевізор |
| Тип підключення | В розетку |
| Тип ключа | Релейний |
| Точність стабілізації | 230В±5.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | АНТС |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Однофазний стабілізатор напруги АНТС У 1000
3,500.00 грн.| Вага | 3.5 кг |
|---|---|
| Робочий струм | 3 А |
| Діапазон роботи | 130-300 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Телевізор |
| Тип підключення | В розетку |
| Тип ключа | Реле |
| Точність стабілізації | 230В±5.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | АНТС |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Однофазний стабілізатор напруги АНТС У 2000
3,700.00 грн.| Вага | 4 кг |
|---|---|
| Робочий струм | 6 А |
| Діапазон роботи | 130-300 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Телевізор |
| Тип підключення | В розетку |
| Тип ключа | Реле |
| Точність стабілізації | 230В±5.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | АНТС |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Однофазний стабілізатор напруги АНТС У 3000
5,600.00 грн.| Вага | 5.5 кг |
|---|---|
| Робочий струм | 10 А |
| Діапазон роботи | 130 – 320 B |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Телевізор |
| Тип підключення | В розетку |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | АНТС |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Однофазний стабілізатор напруги АНТС У 5000
6,200.00 грн.| Вага | 6.5 кг |
|---|---|
| Робочий струм | 16 А |
| Діапазон роботи | 130 – 320 B |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Телевізор |
| Тип підключення | В розетку |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | АНТС |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Інверторний стабілізатор напруги КілоГерц У 1-3
7,750.00 грн.| Робочий струм | 3 А |
|---|---|
| Діапазон роботи | 50-310 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Телевізор |
| Тип підключення | В розетку |
| Тип ключа | IGBT транзистор |
| Точність стабілізації | 230В±0.5% |
| Час реакції | 0.05 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | безступінчасте |
| Серія | Килогерц |
| Гарантія | 3 роки |
Інверторний стабілізатор напруги КілоГерц У 1-5
8,500.00 грн.| Робочий струм | 5 А |
|---|---|
| Діапазон роботи | 50-310 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Телевізор |
| Тип подключения | |
| Тип ключа | IGBT транзистор |
| Точність стабілізації | 230В±0.5% |
| Час реакції | 0.05 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | безступінчасте |
| Серія | Килогерц |
| Гарантія | 3 роки |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 7-1/25 v2.0
10,300.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 17.8 см |
| Робочий струм | 25 А |
| Діапазон роботи | 120-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Комп'ютер, Котли, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 7 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Інверторний стабілізатор напруги КілоГерц У 1-8
10,800.00 грн.| Робочий струм | 8 A |
|---|---|
| Діапазон роботи | 50-310 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Телевізор |
| Тип подключения | |
| Тип ключа | IGBT транзистор |
| Точність стабілізації | 230В±0.5% |
| Час реакції | 0.05 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | безступінчасте |
| Серія | Килогерц |
| Гарантія | 3 роки |
Інверторний стабілізатор напруги КілоГерц У 1-8 v2.1
10,800.00 грн.| Робочий струм | 8 A |
|---|---|
| Діапазон роботи | 50-310 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Телевізор |
| Тип подключения | |
| Тип ключа | IGBT транзистор |
| Точність стабілізації | 230В±0.5% |
| Час реакції | 0.05 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | безступінчасте |
| Серія | Килогерц |
| Гарантія | 3 роки |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 7-1/32 v2.0
11,500.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 17.5 см |
| Робочий струм | 32 А |
| Діапазон роботи | 120-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Офіс, Побутова техніка |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 7 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 9-1/25 v2.0
11,500.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 17.8 см |
| Робочий струм | 25 А |
| Діапазон роботи | 110-325 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 9-1/32 v2.0
12,300.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 17.8 см |
| Робочий струм | 32 А |
| Діапазон роботи | 110-325 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Котли, Побутова техніка |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 7-1/40 v2.0
12,300.00 грн.| Вага | 20 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 17.5 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 120-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Побутова техніка |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 7 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 9-1/40 v2.0
13,400.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 17.5 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 110-325 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Побутова техніка |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/25 v2.1
14,300.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 16.5 см |
| Робочий струм | 25 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/32 v2.1
14,900.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 16.5 см |
| Робочий струм | 32 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 12-1/25 v2.1
15,800.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 16.5 см |
| Робочий струм | 25 А |
| Діапазон роботи | 100-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±3.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 12 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/40 v2.1
15,900.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 21 × 46 × 27.5 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 12-1/32 v2.1
16,700.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 16.5 см |
| Робочий струм | 32 А |
| Діапазон роботи | 100-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±3.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 12 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |

















