Джерела безперебійного живлення
Артикул: 801uk
Джерело безперебійного живлення Кулон Q-300/12 V4.0
Артикул: 804uk
Джерело безперебійного живлення Кулон Q-180/12 V4.0
7,000.00 грн.| Номінальна потужність | 180 Вт/ВА |
|---|---|
| Форма вихідного струму | чиста синусоїда |
| Напруга переходу мережа-інвертор | 140-280 В |
| Напруга переходу інвертор-мережа | 145-275 В |
| Час перемикання мережа-інвертор та інвертор-мережа | не більше 20 мс |
| Точність підтримки вихідної напруги | 220В±8% |
| Рекомендована ємність акумулятора | 30 – 300 Агод |
| Номінальна напруга акумулятора | 12 В |
| Тип ДБЖ | лінійно-інтерактивний |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Артикул: 803uk
Джерело безперебійного живлення Кулон Q-1000/12 V3.0
12,600.00 грн.| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 13.5 × 23 × 37 см |
Артикул: 1004uk
Джерело безперебійного живлення Кулон Q-1000/12 V4.0
13,650.00 грн.| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 13.5 × 23 × 37 см |


