Search

Про компанію
ПП «НВФ «ЕЛЄКС»

Науково-виробнича фірма «ЕЛЄКС» – інжинірингова компанія, що спеціалізується на розробці і виробництві електротехнічного устаткування, що підвищує якість і надійність електропостачання побутових і промислових об’єктів.

Технологічні можливості підприємства дозволяють організувати повний цикл виробництва продукції, що випускається без звернення до сторонніх підрядників, що позитивно позначається на якості і ціні вироблених виробів.

Video Placeholder Image

Як відбувається створення стабілізаторів ТМ «Елєкс Engineering»

Реалізація ідеї створення нової продукції починається з конструкторського бюро, в якому розробляють всю необхідну проектну документацію. За час існування підприємства в КБ накопичений великий досвід розробки електротехнічного обладнання будь-якої складності.

При розробці проектної документації використовуються програмні системи з 3D-моделюванням, які дозволяють зменшити терміни проектування, забезпечують високу якість креслень і виключають помилки при проектуванні.

Важливою особливістю є можливість передачі в виробничий цех з систем 3D-моделювання файлів для виконання на верстатах з ЧПУ, що істотно прискорює процес виготовлення деталей.

Роботизовані координатно-пробивні верстати забезпечують гнучке виконання цілого ряду завдань на виробництві.

Ці верстати використовуються як для обробки простих деталей, так і для серійного виробництва корпусів виробів складної геометричної форми з послідовним формоутворенням, зі створенням ідеальної поверхні і гладкою кромки.

Варто зазначити, що для виробництва виробів на підприємстві використовується листовий холоднокатаний конструкційний прокат найвищої якості, який застосовується для виготовлення корпусів техніки преміум класу.

Листозгинальні преси підприємства дозволяють виробляти формовку складних деталей корпусів виробів з мінімальними допусками і зазвичай застосовуються на виробництві для отримання ідеальних за якістю і точності виробів, а також при виконанні операцій по згинанню великої кількості однотипних виробів.

Фарбування корпусів виробів проводиться високоякісною порошковою емаллю в спеціальних камерах.

Перед фарбуванням кожен корпус проходить процес знежирення, фосфатування і сушки, а після фарбування вироби відправляються в сушильну камеру для подальшої полімеризації.

Для виробництва радіаторів охолодження застосовується спеціальний алюмінієвий сплав, який має більшу міцність, зносостійкість, теплопровідність і стійкість до корозії.

За допомогою спеціальної машини для лиття на підприємстві виробляються алюмінієві вироби складної конфігурації.

У підсумку виходить високоякісний голчастий радіатор, який при мінімальному обсязі має максимальну ефективну площу розсіювання, тому що площа поверхні такого відводу тепла дорівнює сумі площ кожного штирька і площі основного тіла.

Власна розробка і виробництво тороїдальних трансформаторів дозволяє створювати устаткування різного призначення без звернення до сторонніх виробників.

Для сердечників тороЇдів використовується високоякісна трансформаторна сталь, а для обмотки – алюмінієвий дріт.

Для автоматизації процесу складання друкованих плат управління та індикації на підприємстві використовуються автомати поверхневого монтажу SMD-компонентів.

Застосування даних апаратів дозволяє знизити масу і габарити друкованих вузлів, поліпшити електричні характеристики для передачі сигналів, підвищити технологічність і ремонтопридатність, а також значно знизити собівартість друкованих плат.

Фінальна збірка виробів здійснюється вручну в складальному цеху підприємства з дотриманням певної послідовності підключення основних вузлів, згідно технічного регламенту.

Кожен апарат маркується і має свій унікальний серійний номер, який надалі використовується для фіксації технологічної історії його виробництва. Перевірка якості збірки і основних параметрів роботи вироби здійснюється відділом технічного контролю.

Зібраний і упакований апарат у фірмовій коробці відправляється на склад готової продукції.

Наші сертификати та дипломи

Продукція компанії ЕЛЄКС вже кілька років поспіль очолює рейтинг стабілізаторів напруги в Україні. Тому, якщо Ви хочете купити надійний стабілізатор від виробника або заробляти на продажу стабілізаторів, зверніть увагу на завод ЕЛЕКС, який виготовляє стабілізатори напруги і джерела безперебійного живлення.

Back to Top
Product has been added to your cart