Артикул: KILO-1-3uk
Інверторний стабілізатор напруги КілоГерц У 1-3
7,750.00 грн.| Робочий струм | 3 А |
|---|---|
| Діапазон роботи | 50-310 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Телевізор |
| Тип підключення | В розетку |
| Тип ключа | IGBT транзистор |
| Точність стабілізації | 230В±0.5% |
| Час реакції | 0.05 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | безступінчасте |
| Серія | Килогерц |
| Гарантія | 3 роки |
Артикул: KILO-1-5uk
Інверторний стабілізатор напруги КілоГерц У 1-5
8,500.00 грн.| Робочий струм | 5 А |
|---|---|
| Діапазон роботи | 50-310 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Телевізор |
| Тип подключения | |
| Тип ключа | IGBT транзистор |
| Точність стабілізації | 230В±0.5% |
| Час реакції | 0.05 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | безступінчасте |
| Серія | Килогерц |
| Гарантія | 3 роки |
Артикул: KILO-1-8uk
Інверторний стабілізатор напруги КілоГерц У 1-8
10,800.00 грн.| Робочий струм | 8 A |
|---|---|
| Діапазон роботи | 50-310 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Телевізор |
| Тип подключения | |
| Тип ключа | IGBT транзистор |
| Точність стабілізації | 230В±0.5% |
| Час реакції | 0.05 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | безступінчасте |
| Серія | Килогерц |
| Гарантія | 3 роки |
Артикул: KILO-1-8uk-v21
Інверторний стабілізатор напруги КілоГерц У 1-8 v2.1
10,800.00 грн.| Робочий струм | 8 A |
|---|---|
| Діапазон роботи | 50-310 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Телевізор |
| Тип подключения | |
| Тип ключа | IGBT транзистор |
| Точність стабілізації | 230В±0.5% |
| Час реакції | 0.05 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | безступінчасте |
| Серія | Килогерц |
| Гарантія | 3 роки |
Артикул: KILO-1-16uk-v21-1
Інверторний стабілізатор напруги КілоГерц У 1-16 v2.1
16,800.00 грн.| Робочий струм | 16 А |
|---|---|
| Діапазон роботи | 50-310 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Телевізор |
| Тип подключения | |
| Тип ключа | IGBT транзистор |
| Точність стабілізації | 230В±0.5% |
| Час реакції | 0.05 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | безступінчасте |
| Серія | Килогерц |
| Гарантія | 3 роки |







