Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/16 v2.0
| Вага | 13.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 23.5 × 40 × 14.5 см |
| Робочий струм | 16 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | В розетку |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 12-1/16 v2.0
| Вага | 13.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 23.5 × 40 × 14.5 см |
| Робочий струм | 16 А |
| Діапазон роботи | 100-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | В розетку |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±3.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 12 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 7-1/16 v2.0
5,390.00 грн.| Вага | 13.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 38 × 22.5 × 14.5 см |
| Робочий струм | 16 А |
| Діапазон роботи | 130-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | В розетку |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 7 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 9-1/16 v2.0
6,190.00 грн.| Вага | 13.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 38 × 22.5 × 14.5 см |
| Робочий струм | 16 А |
| Діапазон роботи | 130-310 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | В розетку |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Однофазний стабілізатор напруги АНТС У 5000
6,200.00 грн.| Вага | 6.5 кг |
|---|---|
| Робочий струм | 16 А |
| Діапазон роботи | 130 – 320 B |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Телевізор |
| Тип підключення | В розетку |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | АНТС |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |





