Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/16 v2.0
| Вага | 13.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 23.5 × 40 × 14.5 см |
| Робочий струм | 16 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | В розетку |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/10 v2.0
| Вага | 13.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 23.5 × 40 × 14.5 см |
| Робочий струм | 10 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | В розетку |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/80 v2.0
| Вага | 29 кг |
|---|---|
| Розміри | 17.5 × 29.5 × 53 см |
| Робочий струм | 80 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/63 v2.0
| Вага | 26 кг |
|---|---|
| Розміри | 17.5 × 29.5 × 53 см |
| Робочий струм | 63 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/50 v2.0
| Вага | 26 кг |
|---|---|
| Розміри | 17.5 × 29.5 × 53 см |
| Робочий струм | 50 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/40 v2.0
| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 17.5 × 27.5 × 46 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/32 v2.0
| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 17.5 × 27.5 × 46 см |
| Робочий струм | 32 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/25 v2.0
| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 17.5 × 27.5 × 46 см |
| Робочий струм | 25 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/25 v2.1
14,300.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 16.5 см |
| Робочий струм | 25 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/32 v2.1
14,900.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 16.5 см |
| Робочий струм | 32 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/40 v2.1
15,900.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 21 × 46 × 27.5 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/50 v2.1
21,200.00 грн.| Вага | 26 кг |
|---|---|
| Розміри | 16.5 × 29.5 × 26 см |
| Робочий струм | 50 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/63 v2.1
25,100.00 грн.| Вага | 26 кг |
|---|---|
| Розміри | 16.5 × 29.5 × 53 см |
| Робочий струм | 63 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/80 v2.1
30,500.00 грн.| Вага | 29 кг |
|---|---|
| Розміри | 16.5 × 29.5 × 53 см |
| Робочий струм | 80 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |







