Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР-Т У 16-1/80 v2.0
| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 17.5 × 29.5 × 53 см |
| Робочий струм | 80 А |
| Діапазон роботи | 100-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±2.7% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР-Р У 16-1/80 v2.0
| Вага | 34 кг |
|---|---|
| Розміри | 17.5 × 29.5 × 53 см |
| Робочий струм | 80 А |
| Діапазон роботи | 90-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Котли, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±3.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/80 v2.0
| Вага | 29 кг |
|---|---|
| Розміри | 17.5 × 29.5 × 53 см |
| Робочий струм | 80 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 12-1/80 v2.0
| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 17.5 × 29.5 × 53 см |
| Робочий струм | 80 А |
| Діапазон роботи | 100-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±3.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 12 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Герц-Дуо У 16-1/80 v3.0
| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 17 × 30 × 53.5 см |
| Робочий струм | 80 А |
| Діапазон роботи | 100-280 В |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Майнінг ферми, Побутова техніка, Приватний будинок, Серверна |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±2.3% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Серія | Герц-Дуо v3.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/80 v2.1
30,500.00 грн.| Вага | 29 кг |
|---|---|
| Розміри | 16.5 × 29.5 × 53 см |
| Робочий струм | 80 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 12-1/80 v2.1
33,900.00 грн.| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 53 × 29.5 × 16.5 см |
| Робочий струм | 80 А |
| Діапазон роботи | 100-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±3.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 12 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР-Т У 16-1/80 v2.1
36,000.00 грн.| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 16.5 × 29.5 × 53 см |
| Робочий струм | 80 А |
| Діапазон роботи | 100-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±2.7% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР-Р У 16-1/80 v2.1
37,600.00 грн.| Вага | 34 кг |
|---|---|
| Розміри | 16.5 × 29.5 × 53 см |
| Робочий струм | 80 А |
| Діапазон роботи | 90-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Котли, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±3.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Однофазний стабілізатор напруги ГЕРЦ У 16-1/80 v3.0
39,500.00 грн.| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 17 × 30 × 53.5 см |
| Робочий струм | 80 А |
| Діапазон роботи | 100-280 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Майнінг ферми, Побутова техніка, Приватний будинок, Серверна |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±2.3% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Серія | Герц v3.0 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий ГЕРЦ У 36-1/80 v3.0
45,900.00 грн.| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 17 × 30 × 53.5 см |
| Робочий струм | 80 А |
| Діапазон роботи | 100-280 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Майнінг ферми, Побутова техніка, Приватний будинок, Серверна |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±1.0% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 36 |
| Серія | Герц v3.0 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |










