Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР-Т У 16-1/40 v2.0
| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 17.5 × 27.5 × 46 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 100-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±2.7% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР-Р У 16-1/40 v2.0
| Вага | 25 кг |
|---|---|
| Розміри | 17.5 × 29.5 × 53 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 90-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Котли, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±3.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/40 v2.0
| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 17.5 × 27.5 × 46 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 12-1/40 v2.0
| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 17.5 × 27.5 × 46 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 100-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±3.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 12 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Герц-Дуо У 16-1/40 v3.0
| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 17 × 27 × 48 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 100-280 В |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±2.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Серія | Герц-Дуо v3.0 |
| Гарантія | 7 років |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 7-1/40 v2.0
12,300.00 грн.| Вага | 20 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 17.5 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 120-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Побутова техніка |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 7 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 9-1/40 v2.0
13,400.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 17.5 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 110-325 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Побутова техніка |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 9-1/40 v2.1
15,900.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 21 × 46 × 27.5 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 135-285 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±4.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 12-1/40 v2.1
17,600.00 грн.| Розміри | 46 × 27.5 × 16.5 см |
|---|---|
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 100-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±3.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 12 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР-Т У 16-1/40 v2.1
19,100.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 16.5 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 100-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±2.7% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР-Р У 16-1/40 v2.1
20,200.00 грн.| Вага | 25 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 16.5 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 90-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Котли, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±3.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Однофазний стабілізатор напруги ГЕРЦ У 16-1/40 v3.0
22,900.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 16.5 × 28 × 47.5 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 100-280 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±2.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Серія | Герц v3.0 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Стабілізатор напруги однофазний побутовий ГЕРЦ У 36-1/40 v3.0
29,700.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 16.5 × 28 × 47.5 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 100-280 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Квартира, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±1.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 36 |
| Серія | Герц v3.0 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |











