Артикул: 204uk
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 9-1/25 v2.0
11,500.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 17.8 см |
| Робочий струм | 25 А |
| Діапазон роботи | 110-325 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Артикул: 205uk
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 9-1/32 v2.0
12,300.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 17.8 см |
| Робочий струм | 32 А |
| Діапазон роботи | 110-325 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Котли, Побутова техніка |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Артикул: 69uk
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 9-1/40 v2.0
13,400.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 17.5 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 110-325 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Побутова техніка |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Артикул: 63-20
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 9-1/63 v2.0
17,700.00 грн.| Вага | 20 кг |
|---|---|
| Розміри | 530 × 295 × 170 см |
| Робочий струм | 63 А |
| Діапазон роботи | 110-325 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Побутова техніка |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |

