Артикул: 65uk
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 7-1/25 v2.0
10,300.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 17.8 см |
| Робочий струм | 25 А |
| Діапазон роботи | 120-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Комп'ютер, Котли, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 7 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Артикул: 66uk
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 7-1/32 v2.0
11,500.00 грн.| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 17.5 см |
| Робочий струм | 32 А |
| Діапазон роботи | 120-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Квартира, Офіс, Побутова техніка |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 7 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Артикул: 206uk
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 7-1/40 v2.0
12,300.00 грн.| Вага | 20 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 27.5 × 17.5 см |
| Робочий струм | 40 А |
| Діапазон роботи | 120-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Побутова техніка |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 7 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |

