Артикул: 186uk
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 9-1/10 v2.0
5,590.00 грн.| Вага | 13.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 38 × 22.5 × 14.3 см |
| Робочий струм | 10 А |
| Діапазон роботи | 130-310 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | В розетку |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Артикул: 187uk
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 9-1/16 v2.0
6,190.00 грн.| Вага | 13.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 38 × 22.5 × 14.5 см |
| Робочий струм | 16 А |
| Діапазон роботи | 130-310 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Комп'ютер, Котли, Побутова техніка, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Тип підключення | В розетку |
| Тип ключа | Релейно-симісторний |
| Точність стабілізації | 230В±7.5% |
| Час реакції | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Гарантія | 2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |

