Артикул: 128uk
Трифазний стабілізатор напруги ГЕРЦ-ПРО У 16-3/100 v3.0
176,000.00 грн.| Вага | 245 кг |
|---|---|
| Розміри | 78 × 38.5 × 128 см |
| Робочий струм | 3 x 100 А |
| Діапазон роботи | 100-280 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Административні будівлі, Будинок, Виробництво, Виробничі верстати, Дача, Майнінг ферми, Офіс, Побутова техніка, Холодильна камера |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±1.0% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Механічний |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Серія | Герц-Про v3.0 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Артикул: 137uk
Трифазний стабілізатор напруги ГЕРЦ-ПРО У 36-3/100 v3.0
184,000.00 грн.| Вага | 245 кг |
|---|---|
| Розміри | 78 × 38.5 × 128 см |
| Робочий струм | 3 x 100 А |
| Діапазон роботи | 100-280 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Административні будівлі, Будинок, Виробництво, Виробничі верстати, Майнінг ферми, Офіс, Побутова техніка, Приватний будинок, Серверна, Холодильна камера |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±1.0% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Механічний |
| Кількість ступенів стабілізації | 36 |
| Серія | Герц-Про v3.0 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |

