Артикул: 184uk
Стабілізатор напруги трифазний побутовий АМПЕР У 12-3/80 v2.0
114,000.00 грн.| Вага | 80 кг |
|---|---|
| Розміри | 32.5 × 52 × 81 см |
| Робочий струм | 3 x 80 А |
| Діапазон роботи | 100-280 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Будинок, Дача, Майнінг ферми, Офіс, Серверна, Холодильна камера |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±3.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 12 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Артикул: 127uk
Трифазний стабілізатор напруги ГЕРЦ У 16-3/80 v3.0
147,000.00 грн.| Вага | 96 кг |
|---|---|
| Розміри | 32.5 × 52 × 81 см |
| Робочий струм | 3 x 80 А |
| Діапазон роботи | 100-280 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Административні будівлі, Будинок, Виробництво, Виробничі верстати, Майнінг ферми, Офіс, Холодильна камера |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±2.3% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Механічний |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Серія | Герц v3.0 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Артикул: 136uk
Трифазний стабілізатор напруги ГЕРЦ У 36-3/80 v3.0
161,000.00 грн.| Вага | 80 кг |
|---|---|
| Розміри | 32.5 × 52 × 81 см |
| Робочий струм | 3 x 80 А |
| Діапазон роботи | 100-280 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Административні будівлі, Будинок, Виробництво, Майнінг ферми, Офіс, Побутова техніка, Холодильна камера |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±1.0% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Механічний |
| Кількість ступенів стабілізації | 36 |
| Серія | Герц v3.0 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |



