Артикул: 183uk
Стабілізатор напруги трифазний побутовий АМПЕР У 12-3/63 v2.0
95,000.00 грн.| Вага | 79 кг |
|---|---|
| Розміри | 31 × 48 × 72.5 см |
| Робочий струм | 3 x 63 А |
| Діапазон роботи | 100-295 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Административні будівлі, Будинок, Дача, Майнінг ферми, Офіс, Серверна, Холодильна камера |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±3.5% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Електроний |
| Кількість ступенів стабілізації | 12 |
| Серія | Ампер v2.0 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Артикул: 123uk
Трифазний стабілізатор напруги ГЕРЦ У 16-3/63 v3.0
110,000.00 грн.| Вага | 86 кг |
|---|---|
| Розміри | 31 × 48 × 72.5 см |
| Робочий струм | 3 x 63 А |
| Діапазон роботи | 100-280 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Административні будівлі, Будинок, Виробництво, Виробничі верстати, Дача, Майнінг ферми, Офіс, Серверна, Холодильна камера |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±2.3% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Механічний |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Серія | Герц v3.0 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
Артикул: 135uk
Трифазний стабілізатор напруги ГЕРЦ У 36-3/63 v3.0
138,000.00 грн.| Вага | 75 кг |
|---|---|
| Розміри | 31 × 48 × 72.5 см |
| Робочий струм | 3 x 63 А |
| Діапазон роботи | 100-280 В |
| Діапазон стабілізації | |
| Потужність | |
| Рекомендоване застосування | Административні будівлі, Будинок, Виробництво, Виробничі верстати, Дача, Майнінг ферми, Офіс, Серверна, Холодильна камера |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип ключа | Тиристорний |
| Точність стабілізації | 230В±1.0% |
| Час реакції | 20 мс |
| Байпас | Механічний |
| Кількість ступенів стабілізації | 36 |
| Серія | Герц v3.0 |
| Гарантія | 3 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |



